Siła sztucznej i ludzkiej inteligencji

Wysokorozwinięte technologie i robotyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Roboty AGV/AMR, autonomiczne wózki widłowe i ciągniki oraz komponenty robotyki mobilnej i automatyki. Wejdź do świata, w którym sztuczna i ludzka inteligencja wspólnie tworzy nowe, ciekawe rozwiązania.

Autonomiczne wózki widłowe AGV i AMR
Silniki i kontrolery serwo
Czujniki liniowe w różnych technologiach pomiarów
Laserowe skanery LIDAR 2D i 3D
Przekładnie planetarne
Enkodery magnetyczne i optoelektroniczne
Kamery termowizyjne
Skanery 3D dla przemysłu motoryzacyjnego

ROBOTY MOBILNE I KOMPONENTY

Dostarczamy roboty mobilne oraz komponenty niezbędne do budowy własnych urządzeń. W naszej ofercie znajdują się autonomiczne wózki paletowe, widłowe, ciągniki, roboty typu reach truck oraz VNA …

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Zapraszamy do zakupu naszych kamer termowizyjnych i przekładni planetarnych. W obu dziedzinach oferujemy szeroką gamę produktów standardowych. Dla projektów dostarczamy również wykonania specjalne.

WSPARCIE APLIKACYJNE

Wraz z produktami oferujemy Państwu wsparcie w zakresie opracowania rozwiązania oraz instalacji. Dla aplikacji wykorzystujących roboty mobilne przeprowadzimy analizę projektu i zaproponujemy zoptymalizowany plan.

Nasze referencje

Wieloletnie doświadczenie w branży robotyki mobilnej i automatyki przemysłowej

Indywidualne podejście do klienta

W branży robotyki mobilnej i automatyki przemysłowej niemal każdą aplikację cechują indywidualne i niepowtarzalne warunki, które koniecznie trzeba spełnić w celu zapewnienia ciągłości pracy danego rozwiązania. W dotychczas zrealizowanych projektach zawsze stawialiśmy na bliski kontakt z klientem, który umożliwiał nam opracowanie niezawodnego planu. Dopiero połączenie wiedzy klienta na temat procesu oraz doświadczeń AiQ może doprowadzić do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Zrealizowane projekty

Nasz zespół zrealizował szereg aplikacji w zakresie robotyki mobilnej i automatyzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Prowadziliśmy projekty dla czołowych firm z branży automotive oraz wielu innych branż przemysłowych. W zrealizowanych projektach stosowaliśmy roboty pozwalające na podejmowanie i transportowanie ładunku za pomocą szeregu rozwiązań. Należą do niech systemy podnoszące ładunek, podajniki rolkowe lub taśmowe instalowane na robotach, systemy grawitacyjne.

Podzespoły robotyki i automatyki

Obecnie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty trzech dostawców podzespołów. Są to znani i powszechnie szanowani producenci, a należą do nich takie marki jak: AGV Hangcha Intelligence w zakresie autonomicznych wózków widłowych i paletowych, IRay Technology Co., Ltd. dostarczający szerokie portfolio rozwiązań termowizyjnych , PHT VERTEX PRECISION producent przekładni planetarnych, HCFA wytwarzający napędy, sterowniki, panele HMI i sterowniki PLC, a także lidary 2D i 3D marki LsLidar.

Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami z życia AiQ robotics

AiQ robotics, Arendai, CubeSystems, Stesar
AiQ robotics stawia na współpracę

AiQ robotics nawiązała współpracę z firmami Arendai, CubeSystems i Stesar Automation Partner. Dzięki partnerstwu biznesowemu zyskujemy olbrzymie możliwości w zakresie wdrożeń zaawansowanych systemów przemysłowych, w tym autonomicznych wózków widłowych iQtraveler. Każda z wymienionych powyżej spółek dysponuje znacznym kapitałem wiedzy i doświadczenia. AiQ robotics wraz z Arendai, CubeSystems i Stesar Automation Partner to nie tylko możliwości

Konferencja Smart Warehouse
Konferencja Smart Warehouse

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym #technologie_transportu_wewnętrznego. Odbędzie się on podczas konferencji Smart Warehouse. Konferencja jest częścią targów MODERNLOG Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, Poznań 31.05-3.06.2022. To jedno z największych wydarzeń w branży logistycznej w Polsce. Dyskusję będzie moderował Piotr Sędziak. Prelegentami będą Piotr Bącała, Marek Gołąbek, Szczepan Gowin i Kacper Piotr Sterna, a także fundator AiQ robotics Przemysław Degórski. Omówimy wybrane elementy