+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Sterownik bezpieczeństwa PNOZ mm0.1p

PNOZ mm0.1p to konfigurowalny sterownik bezpieczeństwa wyposażony w 20 bezpiecznych wejść cyfrowych i 4 bezpieczne wyjścia cyfrowe. Stanowi on idealne i zarazem nieskomplikowane rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo autonomicznych wózków widłowych oraz robotów mobilnych. Sterownik PNOZ mm0.1p powinien być stosowany wraz z odpowiednimi sensorami takimi jak skanery bezpieczeństwa, a także enkodery dostarczające informacji na temat prędkości i kierunku ruchu pojazdu. Do sterownika można podłączyć również wyłączniki bezpieczeństwa typu e-stop.

PNOZ-mm01p

W takiej konfiguracji system bezpieczeństwa jest gotowy do nadrzędnego kontrolowania ruchu pojazdu. Prezentowana moduł, to jednostka bazowa, która dodatkowo może zostać wyposażona w moduły rozszerzeń. W przypadku gdyby funkcjonalność prezentowanego sterownika była niewystarczająca, można zastosować inną jednostkę centralną. Dostępny jest duży wybór jednostek centralnych o różnych możliwościach, z możliwością podłączenia modułów rozszerzeń zapewniających komunikacją w takich standardach, jak Ethernet, PROBIBUS, CANopen, DeviceNET, EtherCAT … W konfiguracji z bardziej zaawansowanymi jednostkami możliwa jest również kontrola prędkości i kierunku realizowana bezpośrednio przez sam sterownik Sterowniki PNOZ multi programowane są za pomocą intuicyjnego środowiska dającego bardzo duże możliwości tworzenia różnych układów logicznych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Możemy dla Państwa przygotować kompleksowe rozwiązanie zapewniające bezpieczną pracę Państwa urządzeń. Szczególnie chętnie podejmiemy się wszelkich zagadnień związanych z bezpieczeństwem pojazdów autonomicznych takich AGV i AMR oraz innych systemów współpracujących z robotami mobilnymi. Pracujemy zgodnie z normą PN-EN ISO 3691-4, która jest normą zharmonizowaną z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE.

AiQ robotics