+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Firma Opkon Optik Elektronik A.S. została założona w Stambule w 1993 roku w celu produkcji wysokiej jakości czujników położenia dla przemysłu maszynowego i ogólnego sektora automatyki. Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów oferujemy naszym klientom zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania.

Zakłady badawczo-rozwojowe i produkcyjne Opkon znajdują się w Stambule na 4000 m2 powierzchni produkcyjnej i zatrudniają 128 doświadczonych inżynierów i techników. Głównymi produktami są bezdotykowe czujniki magnetostrykcyjne, liniowe przetworniki potencjometryczne, potencjometry obrotowe, czujniki linkowe, enkodery liniowe, enkodery obrotowe oraz urządzenia pomiarowe i sterujące typu panelowego.

Opkon zapewnia międzynarodową sprzedaż, serwis i wsparcie z oddziałami w Niemczech i Chinach, a także 88 partnerami dystrybucyjnymi w ponad 40 krajach. Dzięki temu Opkon może szybko dostarczać produkty bezpośrednio z magazynu.

Opkon kontynuuje swój międzynarodowy rozwój poprzez projektowanie, produkcję i serwisowanie zaawansowanych technologicznie produktów, w których jakość wiedzy specjalistycznej ma ogromne znaczenie.

Polityka Opkon polega na spełnianiu oczekiwań klientów w zakresie ich potrzeb technicznych dzięki elastycznym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktom poprzez produkcję efektywną ekonomicznie i terminowe dostawy. Robiąc to, przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

Więcej o czujnikach firmy Opkon przeczytacie na stronie: https://aiq-robotics.com/czujniki-przemieszczenia-liniowego-opkon/

Zapoznaj się z katalogiem czujników Opkon

AiQ robotics