+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00
Ovalo-AiQ-robotics

AiQ robotics rozwija współpracę z Ovalo GmbH

📢 Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy pochwalić się informacją o rozpoczęciu współpracy pomiędzy OVALO GmbH i AiQ robotics P.S.A. Decyzja została pojęta podczas spotkania, w którym uczestniczył nasz CEO Przemysław Degórski oraz General Menager Sales & Marketing Pan Dirk Vogel i Sales Manager Robotics Sascha ROEHLER. 📢

📝 OVALO GmbH, spółka zależna Nabtesco Corporation Tokyo, opracowuje i uprzemysławia mechatroniczne systemy napędowe. Główne kompetencje firmy obejmują rozwój i produkcję bezluzowych przekładni falowych o wysokim stopniu redukcji, a także rozwój standardowych i niestandardowych napędów o wysokiej precyzji. OVALO GmbH posiada bogate doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w dziedzinie technologii silników.

🌐 Zapraszam też na stronę internetową https://www.ovalo.de/en/, na której można zapoznać się z działalnością firmy OVALO GmbH i jej produktami.

⚙ Zadaniem AiQ robotics P.S.A. będzie dostarczanie przekładni harmonicznych Ovalo na rynku polskim oraz prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie ich zastosowania i implementacji.

⚙ Falowe przekładnie harmoniczne to doskonałe rozwiązanie do wielu aplikacji, w których krytyczny jest niewielki rozmiar przy jednoczesnej możliwości uzyskania znacznego przełożenia i momentu obrotowego. Są one powszechnie stosowane w robotach kolaboracyjnych większości producentów na świecie. Jednakże na tym nie kończy się ich zastosowanie. Doskonale odnajdą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ekstremalna precyzja pozycjonowania. będą to zatem aplikacje medyczne, związane z precyzyjnymi pomiarami, spawaniem laserowym, budową maszyn, rozwiązaniami PAN/TILT dla sensoryki lub wizji dalekiego zasięgu.

🌐 Już wkrótce informacje na temat oferty OVALO GmbH zostaną opublikowane na stronie AiQ robotics.

AiQ robotics