Siła sztucznej i ludzkiej inteligencji

Wysokorozwinięte technologie i robotyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Roboty AGV/AMR, autonomiczne wózki widłowe i ciągniki oraz komponenty robotyki mobilnej i automatyki. Wejdź do świata, w którym sztuczna i ludzka inteligencja wspólnie tworzy nowe, ciekawe rozwiązania.

Autonomiczne wózki widłowe AGV i AMR
Silniki i kontrolery serwo
Czujniki liniowe w różnych technologiach pomiarów
Laserowe skanery LIDAR 2D i 3D
Enkodery magnetyczne i optoelektroniczne
Skanery 3D dla przemysłu motoryzacyjnego
Kamery termowizyjne
Przekładnie planetarne

Merry Christmas 2022

Ktoś mi dzisiaj powiedział, że ludzie z pasją pracują bardzo ciężko przez cały rok. Pracujemy, bo to kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez codziennych czynności.

Ale jest tylko ten jeden raz w roku, tylko ten krótki moment, kiedy wszyscy powinniśmy się rozejrzeć, spojrzeć na swoich najbliższych i skupić się na naszych przyjaciołach i rodzinie.

Wszystkim moim Partnerom Biznesowym życzę najlepszych Świąt Bożego Narodzenia, jakie tylko mogą sobie wyobrazić, życzę Wam, abyście byli otoczeni miłością i szczęściem.

Somebody told me today, that people with passion work very hard for the whole year. We work because we love it and we can’t imagine our lives without our everyday’s activities.

But there is just this one time in the year, just this short moment, when we all should look around, look at your closest once and focus on our friends and families.

I wish all my Business Partners to have the best Christmas they can only imagine, I wish you to be surrounded with love and happiness.

Merry Christmas,

Przemyslaw Degorski

%d bloggers like this: