+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Firma AiQ robotics powstała w oparciu o bogate doświadczenie zdobyte na rynku robotyki i automatyki w zakresie pomiarów, silników elektrycznych, akcesoriów do silników, sterowania, kompletnych rozwiązań i uruchomień.

Jej portfolio produktowe składa się z  ciekawych i innowacyjnych komponentów, które mogą być wsparciem w codziennej pracy i prowadzić do sukcesu w biznesie. Nasi klienci mogą skorzystać z technologii stanowiących optymalne rozwiązanie dla wielu różnych problemów aplikacyjnych.

Ofertę AiQ robotics można  podzielić na kilka grup produktowych:

  • Czujniki, urządzenia pomiarowe, kontrola, nadzór i sterowanie,
  • Napędy, sterowanie do napędów i przekładnie,
  • Roboty mobilne i akcesoria.

Kupując nasze produkty możesz liczyć na wyczerpujące informacje o ich sposobie działania, a także na doradztwo techniczne i aplikacyjne. Jeżeli potrzebujesz usług integracyjnych lub programistycznych, z chęcią stworzymy dla Ciebie takie możliwości. Firma AiQ robotics współpracuje z integratorami zajmującymi się budową gotowych rozwiązań. Wraz z naszymi partnerami kompleksowo zrealizujemy wdrożenie.

Jeżeli integracja to Twoja specjalność, wtedy postaramy się dostarczyć Tobie jak najlepiej dostosowane komponenty, półwyroby lub gotowe produkty, które będą zgodne z założeniami i wymaganiami aplikacyjnymi.

Wiemy również, jak kluczową rolę pełni terminowość dostaw. We współpracy z nami możesz liczyć na sprawną dostawę.

Nasza wiedza i profesjonalne podejście do tematu wynika z wielu lat doświadczenia. Wiemy jak istotną rolę w procesie tworzenia pełni niezawodny partner. Jednym ze stawianych sobie wymagań, jest terminowa i właściwa realizacja powierzonych nam zadań.

Nie boimy się pracy, ani ambitnych wyzwań. Konsekwencja w działaniu, systematyczność, pokora oraz entuzjazm względem zadań, które realizujemy dla naszych klientów powodują, że skutecznie osiągamy zamierzone cele.

Slogan The power of artificial and human intelligence jasno precyzuje nasz cel, obszar i sposób działania. Jest nim dystrybucja i tworzenie rozwiązań cyfrowych w obszarze sztucznej inteligencji, IoT i przemysłu 4.0. W celu osiągnięcia sukcesu łączymy siłę technologii i ludzką myśl. Uważamy, że technologia rozwijana przez ludzi, powinna również ludziom służyć.

AiQ robotics