+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00
PHT Vertex Precision

PHT VERTEX PRECISION oferuje integralne rozwiązania w zakresie aplikacji przeniesienia napędu.  Firma PHT Vertex Precision, powstała w 1982 roku z myślą o produkcji najwyższej jakości przekładni planetarnych i osiągnęła ten cel dzięki wybudowaniu nowego,  bardzo nowoczesnego zakładu produkcyjnego.  Wykorzystując najnowsze obrabiarki i sprzęt metrologiczny, PHT Vertex Precision jest w stanie zapewnić wysoką jakość, za bardzo konkurencyjną cenę.

Dzięki wieloletnim działaniom w obszarze aplikacji sterowania ruchem, mającym na celu integrację przeniesienia napędu i ruchu liniowego, firma PHT Vertex Precision zainwestowała i założyła na przełomie lat 2009-2012 fabryki zębatek i walcowanych śrub kulowych. To idealne połączenie utorowało dalszą drogę firmie PHT Vertex Precision jako profesjonalnemu producentowi i jednocześnie stało się znaczącym kamieniem milowym w jej historii rozwoju.

Obecnie możemy powiedzieć, że pomogliśmy tysiącom klientów rozwinąć ich potencjał w dziedzinie produkcji obrabiarek, budowaniu zrobotyzowanych linii produkcyjnych, systemów przenośników, instalacji energii słonecznej, maszyn przemysłowych, drukarskich i w wielu innych dziedzinach. Jeżeli poszukujesz profesjonalnego producenta zapewniającego gwarancję jakości oraz konkurencyjne produkty z zakresu przeniesienia napędu, PHT Vertex Preicsion z wielką chęcią zrealizuje zadanie, które zostanie przed nią postawione.

Zapoznaj się z katalogiem przekładni PHT Vertex Precision

AiQ robotics