+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

>>> Twoje projekty są w dobrych rękach

Nie akceptujesz półśrodków w dziedzinie automatyzacji maszyn? Innowacyjne i sprawdzone rozwiązania firmy PILZ pomogą Ci w osiągnięciu celu! Produkty i rozwiązania tego producenta są obecnie stosowane na całym świecie. Oferta obejmuje produkty od czujników bezpieczeństwa po sterowniki i napędy.

PILZ współtworzy technologię sterowania od samego początku, gdyż jest pionierem we wprowadzaniu sterowników PLC i jednymi z pierwszych ich dostawców na świecie.Obecnie firma PILZ jest specjalistą w dziedzinie automatyzacji i bezpieczeństwa.

Ma ona przedstawicieli na wszystkich kontynentach, gotowych zawsze zapewnić Ci pomoc – a Ty możesz zawsze skorzystać z tego ogromnego doświadczenia. Atutem firmy PILZ to zespół międzynarodowych ekspertów zaangażowanych w Twój projekt.

PILZ jako Twój partner w dziedzinie bezpieczeństwa i automatyzacji

Istotne jest kompleksowe podejście do projektów. Rozwiązania automatyzacji PILZ uwzględniają wymagania bezpieczeństwa Twoich maszyn i instalacji zgodnie z obowiązującymi normami i ustawami.

Podzespoły i systemy posiadają niezbędne certyfikaty i pomyślnie przeszły testy funkcjonalne na całym świecie. Pozwala to uniknąć konieczności przeprowadzenia ponownych certyfikacji w trakcie realizacji projektu. Otrzymujesz do dyspozycji optymalne połączenie bezpieczeństwa i standardowej automatyzacji!

Poznaj świat automatyzacji w Pilz

W wirtualnym salonie wystawowym możesz odkryć innowacje i trendy automatyzacji, obejrzeć filmy poświęcone produktom, zobaczyć rozwiązania w 3D na maszynie oraz umówić się na spotkanie z naszymi ekspertami.

>>> Odkryj rozwiązania firmy PILZ

Rozwiązania firmy Pilz zapewniają bezpieczeństwo i zwiększają wydajność instalacji – od doradztwa do kompletnego projektu, zgodnie ze specyfikacjami klienta, bez kompromisów w obszarze automatyzacji. Osiągnięte sukcesy ilustruje kilka przykładów.

>>> Historia sukcesów

Wraz z klientami i partnerami zostają opracowywane rozwiązania umożliwiające realizację inteligentnej produkcji przyszłości. Firma Pilz aktywnie uczestniczy w bieżącym rozwoju architektury automatyzacji zgodnie z założeniami inicjatywy Industry 4.0. Dzięki najnowszym rozwiązaniom klienci mogą realizować elastyczne, indywidualne i bezpieczne procesy automatyzacji.

>>> Industry 4.0

Oferta produktowa firmy PILZ

Technologia czujników

Optymalne rozwiązanie dla Twojej aplikacji: Wyłączniki bezpieczeństwa do monitorowania położenia i osłon, kutyny świetlne lub systemy wizyjne do monitorowania powierzchni i stref.

>>> Technologia czujników

Technologia przekaźników

Zastosuj przekaźniki firmy Pilz do sterowania i monitorowania swojej instalacji i maszyn – oferujemy idealne rozwiązanie dla każdej aplikacji. Od dziesięcioleci oryginalne przekaźniki bezpieczeństwa PNOZ używane są do zapewnienia bezpieczeństwa!

>>> Technologia przekaźników

Kompaktowe sterowniki PNOZmulti

Wykorzystaj konfigurowalne sterowniki PNOZmulti do wdrażania funkcji bezpieczeństwa w Twojej instalacji lub maszynach. Kompaktowe sterowniki mogą w pełni sterować małymi maszynami.

>>> Kompaktowe sterowniki PNOZmulti

Sterowniki

Bezpieczne sterowanie. Ciągła praca. Pewny sukces. Osiągaj swoje cele bezpieczne, używając innowacyjnych sterowników i systemów WE/WY firmy Pilz. Nasze produkty oferują szybkie, łatwe i niezawodne rozwiązania dla Twoich zadań bezpieczeństwa i automatyzacji.

>>> Systemy sterowania

Technologia napędów

Technologia serwonapędów firmy Pilz zapewnia bezpieczne, energooszczędne rozwiązania do automatyzacji maszyn – od obsługi za pomocą sterownika, po ruch napędów o wysokiej dynamice.

>>> Technologia napędów

Moduły robotyki serwisowej

Nasze innowacyjne moduły robotyki serwisowej pozwalają tworzyć własne bezpieczne rozwiązania wykorzystujące roboty.

>>> Moduły robotyki serwisowej

Obsługa i monitorowanie

Dla każdego zastosowania oferujemy odpowiednie rozwiązanie. Od prostych wyłączników awaryjnych, aktywatorów i terminali operatorskich po urządzenia ogólnego zastosowania dla wymagających realizacji.

>>> Obsługa i monitorowanie

Oprogramowanie

Wybierz nowatorskie rozwiązania programowe na potrzeby automatyzacji. Projektowanie, programowanie, konfigurowanie, uruchamianie można osiągnąć szybko i łatwo, wykorzystując oprogramowanie firmy Pilz.

>>> Oprogramowanie

Sieci

Spraw, by Twoja sieć była przejrzysta i wydajna. Oferujemy wsparcie w oparciu o dopasowane do Twoich potrzeb i elastyczne komponenty bezpieczeństwa dla sieci Fieldbus i Ethernet oraz systemów diagnostyki urządzeń.

>>> Sieci

Technologia przyłączeniowa

Wybierz odpowiednie akcesoria spełniające Twoim wymaganiom i skompletuj swoje indywidualne rozwiązanie systemowe komunikacji procesowej.

>>> Technologia przyłączeniowa

System sterowania PSS4000

Aby zapewnić bezpieczeństwo i pomyślnie wdrożenie Twojego projektu automatyzacji, firma Pilz oferuje innowacyjne sterowniki i komponenty sieciowe systemu sterowania PSS4000.

>>> System sterowania PSS4000

AiQ robotics