+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Monitoring baterii za pomocą kamer termowizyjnych

🌡 Monitoring baterii za pomocą kamer termowizyjnych InfiRay. Kamery mogą monitorować rozkład temperatury akumulatorów w czasie rzeczywistym, zapewniając pełne pokrycie obszaru monitorowania oraz szybkie i dokładne lokalizowanie nieprawidłowych i najgorętszych punktów.

📹 Dzięki kompaktowej budowie i ponadprzeciętnej wydajności, #AT20 lub #AT30 są idealne do pomiarów termograficznych realizowanych w małych przestrzeniach lub monitoringu z wykorzystaniem podwójnego spektrum.

🌡 24-godzinny precyzyjny i pomiar: Bezkontaktowy, dokładny pomiar temperatury, kontrola temperatury przy każdej pogodzie, rejestracja rozkładu temperatur w czasie rzeczywistym w postaci obrazów magazynu z bateriami.

🌡Automatyczne ostrzeżenia o wysokiej temperaturze: Różne tryby monitorowania obejmujące punkty, linie, ramki, wbudowane algorytmy SI związane z przekroczeniem temperatury, diagnostyka, elastyczne mapowanie wielu obszarów pomiarowych, intensywne monitorowanie kluczowych pozycji i automatyczne alarmowanie o przekroczeniu temperatury do czasowej identyfikacji błędów.

🌡Ewaluacja stanu I wczesne ostrzeganie: Regularne zbieranie zmian temperatury podczas przechowywania baterii, rysowanie wykresu zmian temperatury w czasie, ewaluacja i analiza trendu i wczesne ostrzeganie o stanach niestandardowych.

🌐 Artykuł znajduje się do pobrania na stronie: https://aiq-robotics.com/download/monitoring-baterii-za-pomoca-kamer-termowizyjnych/

🌐 Więcej informacji na temat kamer termowizyjnych znajduje się na stronie: https://aiq-robotics.com/pirometry-i-kamery-termowizyjne-micro-epsilon-i-infiray/ lub w katalogu kamer termowizyjnych na stronie: https://aiq-robotics.com/download/kamery-termowizyjne/

AiQ robotics