+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

capaNCDT Micro-Epsilon – czujniki i systemy pojemnościowe

🔑capaNCDT Micro-Epsilon – czujniki i systemy pojemnościowe. Dzisiaj przedstawiamy systemy pojemnościowe do ekstremalnie precyzyjnych pomiarów.

🔑 Micro-Epsilon to lider w zakresie produkcji precyzyjnych systemów pomiarowych. W swoim asortymencie posiada doskonałe czujniki laserowe, konfokalne, wiroprądowe, indukcyjne, linkowe, koloru, temperatury, a także bardziej rozbudowane systemy.

🔑 Wiele osób nie wie jednak, jak doskonałe efekty można uzyskać stosując pomiar pojemnościowy. Kiedyś wydawało się, że może on być realizowany tylko w sterylnych warunkach. Nic podobnego, ponieważ czujniki pojemnościowe Micro-Epsilon działają w warunkach przemysłowych.

🔑 Z asortymentu czujników pojemnościowych można wybrać różne kształty, wielkości i zakresy pomiarowe. Za pomocą czujników pojemnościowych zmierzymy odległość oraz grubość zarówno materiałów przewodzących, jak i nieprzewodzących. 🔑 Zapraszamy na krótki film oraz na naszą stronę internetową: https://aiq-robotics.com/pojemnosciowe-czujniki-przemieszczenia-odleglosci-i-polozenia/.

AiQ robotics