+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

AiQ robotics dystrybutorem Micro-Epsilon

Micro-Epsilon w Polsce reprezentowane przez AiQ robotics.

📢 Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy dystrybutorem renomowanej firmy Micro-Epsilon! Mieliśmy okazję pracować z ich innowacyjnymi produktami od 2006 roku, a teraz z dumą kontynuujemy tę współpracę jako AiQ robotics P.S.A.

Micro-Epsilon jest światowym liderem w dziedzinie precyzyjnych rozwiązań pomiarowych i czujników, a ich technologie rewolucjonizują różne branże. Micro-Epsilon odgrywa wiodącą rolę w technologii pomiarowej i oferuje najszerszą gamę czujników, systemów pomiarowych i systemów kontroli wielkości geometrycznych w Europie. Cieszymy się, że jako AiQ robotics P.S.A. możemy dostarczać naszym klientom wyjątkowe rozwiązania, które znają i którym ufają.

Jako nowy dystrybutor Micro Epsilon zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałego wsparcia technicznego, profesjonalnej obsługi klienta i szybkiej dostawy produktów. Nasze portfolio obejmuje #czujniki #indukcyjne, #konfokalne, #chromatyczne i #pojemnościowe, a także #laserowe, #prądów wirowych, #linkowe i #temperatury (#pirometry i #kamery #termowizyjne), czujniki #koloru, w tym #systemy #inspekcji i #pomiaru, takie jak do nowoczesnej inspekcji #powierzchni #3D.

🔎 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Micro-Epsilon na naszej stronie internetowej: www.aiq-robotics.com. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań i osiągania nowych poziomów sukcesu razem z naszymi klientami!

AiQ robotics