+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

InfiRay® to lider w dziedzinie obrazowania termowizyjnego w podczerwieni.

InfiRay® koncentruje się na opracowywaniu technologii obrazowania termicznego w podczerwieni i wytwarzaniu odpowiednich produktów, z całkowicie niezależnymi prawami własności intelektualnej. InfiRay jest zaangażowana w dostarczanie klientom na całym świecie profesjonalnych i konkurencyjnych produktów i rozwiązań do obrazowania termicznego w podczerwieni. Główne produkty obejmują detektory podczerwieni, moduły termowizyjne, noktowizyjne kamery termowizyjne i kamery termograficzne do pomiaru temperatury.
InfiRay® słynie z unikalnej technologii “Ultra Clear”, która zapewnia obrazy w wysokiej rozdzielczości i bardzo niskie zużycie energii. InfiRay® zatrudnia ponad 2000 pracowników, z czego 48% stanowi personel badawczo-rozwojowy, a 2030 projektów własności intelektualnej w zakresie InfiRay® zostało autoryzowanych i zaakceptowanych, w tym te dotyczące układów scalonych, projektowania i produkcji czujników MEMS, algorytmów obrazu Matrix III i inteligentnych algorytmów dokładnego pomiaru temperatury AI-Temp.
Produkty InfiRay® znalazły zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym w inteligentnym przemyśle, obserwacji nocnej na zewnątrz, sztucznej inteligencji, wizji maszynowej, inteligentnej jeździe, UAV, bezpieczeństwie i kontroli przeciwpożarowej, IoT oraz zapobieganiu i kontroli epidemii.

Zapoznaj się z katalogiem kamer termowizyjnych InfiRay

AiQ robotics