+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Przekładnie planetarne Vertex Precision

Przekładnie planetarne firmy PHT Vertex Precision. Przedstawiamy firmę PHT Vertex Precision, producenta wysokiej jakości przekładni planetarnych, kątowych z otworem i specjalnych, a także precyzyjnych listew zębatych prostych, skośnych, jak i helikalnych.

Firma PHT Vertex Precision została założona w 1982 roku z myślą o produkcji najwyższej jakości przekładni planetarnych i osiągnęła ten cel dzięki nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu. Do produkcji wykorzystuje wyrafinowane obrabiarki i sprzęt metrologiczny.

PHT Vertex Precision za pomocą swojej sieci dystrybucji zrealizowała już tysiące aplikacji w obszarze produkcji obrabiarek, zrobotyzowanych linii produkcyjnych, systemów przenośnikowych, energii słonecznej, przemysłowych maszyn drukarskich i wielu innych dziecinach.

W Polsce nasze przekładnie zostały dostarczone do wielu aplikacji przemysłowych, w tym do czołowych producentów z branży automotive. Zostały zastosowane między innymi w systemach podnoszących, w układach trawersujących, do przenośników automatycznych, a także jako napęd robotów mobilnych.

Zobacz przekładnie PHT Vertex Precision na stronie: Przekładnie planetarne Vertex Precision – AiQ robotics (aiq-robotics.com)

Katalog przekładni dostępny pod adresem: Przekładnie planetarne, kątowe i specjalne – AiQ robotics (aiq-robotics.com)

AiQ robotics