Siła sztucznej i ludzkiej inteligencji

Wysokorozwinięte technologie i robotyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Roboty AGV/AMR, autonomiczne wózki widłowe i ciągniki oraz komponenty robotyki mobilnej i automatyki. Wejdź do świata, w którym sztuczna i ludzka inteligencja wspólnie tworzy nowe, ciekawe rozwiązania.

Autonomiczne wózki widłowe AGV i AMR
Silniki i kontrolery serwo
Czujniki liniowe w różnych technologiach pomiarów
Laserowe skanery LIDAR 2D i 3D
Enkodery magnetyczne i optoelektroniczne
Skanery 3D dla przemysłu motoryzacyjnego
Kamery termowizyjne
Przekładnie planetarne

Kamera AT20 z podwójnym spektrum

Do oferty AiQ robotics dołączyła kompaktowa kamera AT20 z podwójnym spektrum. Oznacza to, że urządzenie pozwala na jednoczesną rejestrację obrazu temperatury oraz  światła widzialnego. Dzięki możliwości wykorzystania różnych protokołów komunikacyjnych jest ona bardzo elastyczna w integracji. Przykładowe aplikacje, to monitoring sieci i szaf elektrycznych, magazynów paliwowych, a także wszelkich innych obszarów, w których występuje zagrożenie pożarem. Poniżej prezentujemy krotki film, który omawia kamerę AT20.

04 – AT20 do ciągłego pomiaru, z podwójnym widmem
04 – AT20 do ciągłego pomiaru, z podwójnym widmem

AT20 to ekonomiczna kamera termowizyjna umożliwiająca pomiar temperatury i rejestrację obrazu wideo dostarczająca zarówno obraz termiczny oraz wizyjny. AT20 jest kompaktowa i kompatybilna, zawiera różne protokoły, które mogą być szeroko wykorz [...]

Model: AT20
Rozdzielczość detektora: 256 x 192
NETD: <40 mK
%d bloggers like this: