Siła sztucznej i ludzkiej inteligencji

Wysokorozwinięte technologie i robotyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Roboty AGV/AMR, autonomiczne wózki widłowe i ciągniki oraz komponenty robotyki mobilnej i automatyki. Wejdź do świata, w którym sztuczna i ludzka inteligencja wspólnie tworzy nowe, ciekawe rozwiązania.

Autonomiczne wózki widłowe AGV i AMR
Silniki i kontrolery serwo
Czujniki liniowe w różnych technologiach pomiarów
Laserowe skanery LIDAR 2D i 3D
Enkodery magnetyczne i optoelektroniczne
Skanery 3D dla przemysłu motoryzacyjnego
Kamery termowizyjne
Przekładnie planetarne

ROBOTY MOBILNE I KOMPONENTY

Dostarczamy roboty mobilne oraz komponenty niezbędne do budowy własnych urządzeń. W naszej ofercie znajdują się autonomiczne wózki paletowe, widłowe, ciągniki, roboty typu reach truck oraz VNA …

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Zapraszamy do zakupu naszych kamer termowizyjnych i przekładni planetarnych. W obu dziedzinach oferujemy szeroką gamę produktów standardowych. Dla projektów dostarczamy również wykonania specjalne.

WSPARCIE APLIKACYJNE

Wraz z produktami oferujemy Państwu wsparcie w zakresie opracowania rozwiązania oraz instalacji. Dla aplikacji wykorzystujących roboty mobilne przeprowadzimy analizę projektu i zaproponujemy zoptymalizowany plan.

Nasze referencje

Wieloletnie doświadczenie w branży robotyki mobilnej i automatyki przemysłowej

Indywidualne podejście do klienta

W branży robotyki mobilnej i automatyki przemysłowej niemal każdą aplikację cechują indywidualne i niepowtarzalne warunki, które koniecznie trzeba spełnić w celu zapewnienia ciągłości pracy danego rozwiązania. W dotychczas zrealizowanych projektach zawsze stawialiśmy na bliski kontakt z klientem, który umożliwiał nam opracowanie niezawodnego planu. Dopiero połączenie wiedzy klienta na temat procesu oraz doświadczeń AiQ może doprowadzić do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Zrealizowane projekty

Nasz zespół zrealizował szereg aplikacji w zakresie robotyki mobilnej i automatyzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Prowadziliśmy projekty dla czołowych firm z branży automotive oraz wielu innych branż przemysłowych. W zrealizowanych projektach stosowaliśmy roboty pozwalające na podejmowanie i transportowanie ładunku za pomocą szeregu rozwiązań. Należą do niech systemy podnoszące ładunek, podajniki rolkowe lub taśmowe instalowane na robotach, systemy grawitacyjne.

Podzespoły robotyki i automatyki

Obecnie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty trzech dostawców podzespołów. Są to znani i powszechnie szanowani producenci, a należą do nich takie marki jak: AGV Hangcha Intelligence w zakresie autonomicznych wózków widłowych i paletowych, IRay Technology Co., Ltd. dostarczający szerokie portfolio rozwiązań termowizyjnych , PHT VERTEX PRECISION producent przekładni planetarnych, HCFA wytwarzający napędy, sterowniki, panele HMI i sterowniki PLC, a także lidary 2D i 3D marki LsLidar.

Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami z życia AiQ robotics

Modernlog 2023
Zapraszamy na Modernlog 2023

Zapraszam Wszystkich serdecznie na MODERNLOG Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, Poznań 30.05-2.06.2023 Już 30 maja 2023 roku rozpocznie się kolejna edycja targów MODERNLOG Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, Poznań 30.05-2.06.2023. Targi potrwają aż 4 dni i zakończą się 2 czerwca. W trakcie targów AiQ robotics P.S.A. zaprezentuje: #czujnikiDrogi #czujnikiPrzemieszczenia #skaneryLiDAR #nawigacjaSLAM3D #kameryTermowizyjne #przekładniePlanetarne #przekładnieKątowe #przekładnieSpecjalne

Nawigacja 3D
Nawigacja 3D dla pojazdów autonomicznych

Nawigacja 3D dla pojazdów autonomicznych? Dlaczego nie? Ile razy spotkałeś się z sytuacją, w której pojazd autonomicznych nie widział wystarczającej ilości punktów niezbędnych do pozycjonowania? Ile razy punkty na mapie skanowane na określonej wysokości były zmienne, było ich zbyt mała lub zbyt często zmieniały swoje położenie? A co z obiektami występującymi na różnych wysokościach, które trzeba ominąć, a których skaner 2D nie jest w stanie zauważyć. Rozwiązaniem dla wszystkich powyższych problemów jest nawigacja pojazdów autonomicznych działająca w trójwymiarze.

Niesamowity LS-S1 1550nm
Super cena za LiDAR LS128S1 1550nm

Z dniem dzisiejszym ogłaszamy niesamowitą promocję na LiDAR LS128S1-A wykorzystujący laser 1550 nm. Dotychczas jego cena wynosiła aż 75 tysięcy PLN netto. Od dzisiaj, aż do końca lutego 2023 mogą Państwo kupić ten zaawansowany technologicznie LiDAR tylko za 18 500 PLN netto.