+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Lekki kontroler o dużej szybkości pomiaru

confocalDT IFC2465/66
Lekki kontroler
o dużej szybkości pomiaru

Kontrolery konfokalne confocalDT 2465 i 2466 są używane do szybkich, precyzyjnych pomiarów odległości i grubości oraz osiągają rozdzielczość w zakresie nanometrów. Te wieloparametrowe modele mierzą jednocześnie grubość do 5 przezroczystych warstw. Kontrolery charakteryzują się wysoką intensywnością światła w połączeniu z wysoką częstotliwością pomiaru do 30 kHz. Umożliwia to uzyskanie wysokiej intensywności sygnału nawet na ciemnych lub chropowatych powierzchniach. Szybka kontrola ekspozycji doskonale kompensuje zmieniające się powierzchnie.

Kontrolery są dostępne w wersji jednokanałowej (IFC2465) lub dwukanałowej (IFC2466). Ponieważ są one kompatybilne z każdym czujnikiem IFS, kontrolery niezawodnie rozwiązują liczne zadania pomiarowe.

Łatwość obsługi za pośrednictwem interfejsu internetowego

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi sieciowemu, cały proces konfiguracji odbywa się bez użycia dodatkowego oprogramowania. Interfejs sieciowy jest dostępny za pośrednictwem sieci Ethernet i zapewnia opcje ustawień i konfiguracji. Materiały są przechowywane w rozszerzalnej bazie danych materiałów.

AiQ robotics