+48 539 790 922
Zadzwoń
Podpniewki 9, 62-045 Pniewy
Poland
Poniedziałek - Piątek
9:00 – 17:00

Aluminium

Zapotrzebowanie na aluminium stale rośnie ze względu na jego szczególne właściwości techniczne. Może być coraz cieńsze w miarę wzrostu wytrzymałości. Towarzyszą temu wąskie tolerancje produkcyjne, które wymagają technologii pomiarowej o większej precyzji.

Jako producent systemów pomiarowych dla przemysłu aluminiowego, Micro-Epsilon oferuje kompleksowe portfolio oparte na czujnikach optycznych bez radioaktywności, które zapewniają większą precyzję w zastosowaniach niezależnie od złożoności i właściwości materiału. Zoptymalizowana technologia czujników dostosowana do danego zastosowania, innowacyjna konstrukcja mechaniczna, a także urządzenia chłodzące i zabezpieczające umożliwiają systemom spełnienie potrzeb procesów.

Wysokowydajne oprogramowanie do przetwarzania i analizy sygnałów sprawia, że systemy te są wiodącymi optycznymi miernikami na rynku, które wykrywają następujące parametry:

  • Grubość
  • Profil grubości, klin i korona
  • Temperatura i profil poprzeczny temperatury
  • Szerokość
  • Pochylenie

Serwis jest podstawą długoterminowej współpracy. Zapewniamy całodobową konserwację i serwis z wykwalifikowanym personelem.

Wsparcie jest początkowo zapewniane za pośrednictwem gorącej linii i zdalnej konserwacji. Oznacza to, że większość usterek można szybko zidentyfikować i usunąć w ekonomiczny sposób.

Ponadto nasz zespół jest szybko na miejscu z naszych centrów serwisowych, aby zapewnić niezawodne działanie systemów.

Opublikowane artykuły
Precyzyjny pomiar grubości ze zintegrowanym określaniem szerokości (PDF, 271 KB)

AiQ robotics