Siła sztucznej i ludzkiej inteligencji

Wysokorozwinięte technologie i robotyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Roboty AGV/AMR, autonomiczne wózki widłowe i ciągniki oraz komponenty robotyki mobilnej i automatyki. Wejdź do świata, w którym sztuczna i ludzka inteligencja wspólnie tworzy nowe, ciekawe rozwiązania.

Autonomiczne wózki widłowe AGV i AMR
Silniki i kontrolery serwo
Czujniki liniowe w różnych technologiach pomiarów
Laserowe skanery LIDAR 2D i 3D
Przekładnie planetarne
Enkodery magnetyczne i optoelektroniczne
Kamery termowizyjne
Skanery 3D dla przemysłu motoryzacyjnego

W ofercie firmy AiQ robotics znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań z zakresu techniki napędowej. W jej skład wchodzą takie produkty, jak różnego rodzaju serwonapędy, silniki liniowe, momentowe, o napędzie bezpośrednim, a także różne typy przekładni planetarnych. Wybierając nasze produkty jesteś w stanie w pełni zrealizować aplikację napędową. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie dobrać napęd do rozwiązania, dobierając odpowiednie przełożenie, silnik elektryczny oraz sterownik.

Technika napędowa Podkategorie

Przekładnie planetarne
Przekładnie planetarne

Głównym obszarem działania firmy PHT VERTEX PRECISION jest produkcja wysokiej jakości przekładni planetarnych. W swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania w zakresie aplikacji związanych z kontrolą ruchu. PHT VERTEX PRECISION została zało [...]

Silniki serwo - seria X2MH - wysoka inercja
Silniki serwo - seria X2MH - wysoka inercja

X2M to platforma nowej generacji wykonana w technologii IPM (interior permanent magnet) i odpowiednia do aplikacji związanych z fotowoltaiką, pakowaniem, produkcją baterii litowych, logistyką oraz innych zastosowań OEM.

Sterowniki serwo - seria SV-X3E
Sterowniki serwo - seria SV-X3E

Serwa serii SV-X3E, z pasmem przenoszenia 2,5 kHz i wyświetlaczem LCD o wysokiej rozdzielczości, obsługują protokół komunikacyjny Ether-CAT i CANopen. Umożliwiają sterowanie w trybie położenia, prędkości i momentu obrotowego.

Sterowniki serwo – seria SV-X2E
Sterowniki serwo – seria SV-X2E

Serwonapędy serii SV-X2E zaprojektowane przez firmę HCFA są przeznaczone do zastosowań OEM. Charakteryzuje je wysoka wydajność. Mają szerokie zastosowanie w elektronice, fotowoltaice, logistyce, przemyśle opakowaniowym, tekstylnym i innych bra [...]